Вручено нагороди прикарпатським рятувальникам, котрі ліквідовували пожежу на Бурштинській ТЕС

Дата: 19.10.2022 20:52

Фото без описуЗа сміливість, мужність та відвагу прикарпатських рятувальників, котрі гасили пожежу на Бурштинській ТЕС після ракетного удару, відзначили подяками.

Нагороди 15 рятувальникам вручила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Від себе особисто та від усіх прикарпатців висловлюю велику подяку нашим рятувальникам за виконану роботу під час ліквідації наслідків ракетних ударів, яких минулого тижня завдала російська армія по території нашої області,-  зазначили очільниця Прикарпаття. – Ви першими прибули на гасіння пожежі. Завдяки вашій вправності та оперативності вдалося швидко ліквідувати наслідки загоряння та відновити роботу Бурштинської ТЕС».

Також керівниця області оглянула спеціальну та аварійно-рятувальну техніку для роботи в осінньо-зимовий період, та обладнання для визначення хімічного та радіаційного забруднення.

www.if.gov.ua