Безпека усіх учасників освітнього процесу – єдина умова очного і змішаного навчання, – Сергій Шкарлет

Дата: 16.10.2022 16:54

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до начальників ОВА, керівників департаментів (управлінь) освіти і науки та керівників закладів освіти щодо визначення формату навчання з 17 жовтня 2022 року. Він наголосив на необхідності вивчити та оцінити теперішню безпекову ситуацію.

Безпека усіх учасників освітнього процесу – єдина умова очного і змішаного навчання.

Обов’язково потрібно враховувати:

• готовність використовувати за призначенням захисні споруди в закладах освіти;
  • створення безпечних умов перебування у закладах освіти учасників освітнього процесу;
  • переривання навчання у разі ввімкнення сигналу «повітряна тривога».

Станом на зараз 62,2% усіх закладів освіти мають захисні споруди, аби здійснювати навчання в очному форматі.

Як продовжуватиме навчання кожна дитина: очно, дистанційно чи змішано, – вирішують батьки.

«Тож наголошую на беззаперечному врахуванні думки батьків щодо формату освітнього процесу їхніх дітей. Життя та здоров’я здобувачів освіти, педагогів та працівників закладів освіти на першому місці. Безпека – на першому місці. Жодних ризиків, лише виважені рішення», – зазначив Міністр.

www.kmu.gov.ua

Ілюстративне фото: pkmk.edu.ua