4-5 листопада – VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Модель ООН»

Дата: 14.10.2022 18:15

Фото без опису4-5 листопада 2022 року відбудеться VI Всеукраїнська онлайн-конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй», у якій можуть узяти участь українські школярі. Здобувачі освіти, імітуючи роботу різних органів ООН, підготують виступи у ролі дипломатів. Дотримуючись правил і процедури, представлять інтереси різних країн, візьмуть участь в обговоренні проблем регіонів світу та запропонують шляхи їхнього вирішення.

Конференція «Модель ООН» спрямована на розвиток широкого світогляду учнів. Захід сприяє зацікавленості молоді в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищує їхню обізнаність у світових проблемах.

На конференції працюватимуть такі комітети:

1. Економічна та соціальна рада (ЕКОСОР)

Тема: «Створення програми післявоєнної економічної допомоги для України».

2. Генеральна Асамблея (ГА)

Тема: «Реформування статуту ООН».

До конференції будуть організовані тренінги з правил та процедур ООН, на найкращих делегатів чекають призи та сертифікати від організаторів.

У цьогорічній конференції візьме участь 50 школярів із 10 шкіл України та педагоги від закладу освіти. Кожен учень представить одну країну, підготує політичну заяву, яку буде виголошено під час роботи у комітетах. Робоча мова заходу – українська, форма одягу делегатів – офіційна.

Щоб подати заявку на участь у конференції, представники закладів освіти мають сформувати команду з п’ятьох учнів 9-11 класів та заповнити анкету за посиланням. Школи-учасники будуть відібрані за мотиваційними листами учнів-претендентів. Заявки приймаються до 17 жовтня 2022 року.

Організатором конференції є благодійний фонд «Восток SОS» за підтримки естонської організації «MTU Mondo» у партнерстві з київським ЗЗСО «Скандинавська гімназія» за фінансової підтримки ESTDEV – Estonian Centre for International Development.

mon.gov.ua