Робота мобільних бригад продовжується

Дата: 06.10.2022 16:10

06 жовтня 2022 року провідні фахівці допомагали вирішувати актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають в Богородчанській територіальній громаді.

До мобільної бригади залучені представники Пенсійного фонду, центру зайнятості, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та фахівці територіальних громад.

Станом на 06.10.2022 в Богородчанській територіальній громаді проживає 2711 внутрішньо переміщених осіб, з них – 2602 в приватному секторі, 109 осіб у комунальних закладах.

Надано консультації по виплатах допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, порядку подання заяв внутрішньо переміщеними особами, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг та інших консультацій наданих працівниками Пенсійного фонду та центру зайнятості.

Також ознайомлено внутрішньо переміщених осіб щодо змін в призначенні житлових субсидій в зв’язку зі зміною в законодавстві.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб стежити за анонсами голів громад, в яких вони проживають, та дізнаватися про роботу наших мобільних бригад.