Урочистості з нагоди Всесвітнього Дня учителя

Дата: 06.10.2022 15:20

У ВСП «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» 5 жовтня відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього Дня учителя, яке з ініціативи ООН відзначається щорічно в усьому світі, починаючи з 1994 року.

Фото без опису

Слід зазначити, що це не лише професійне свято освітян, а й усіх, хто висловлює щирий пошанівок та вдячність наставникам за виплекані нові покоління, котрі вершать майбутнє, а зараз буквально його виборюють. Насправді висловлення шани своєму Вчителеві не потребує календарної прив’язки, але саме завдяки такій значимій даті у начальному закладі було зібрано дорогих освітян, вручено подяки та сказано щемливі слова, які уособлюють любов та повагу всіх учнів до усіх вчителів рідного Івано-Франківського району.

Фото без опису

З нагоди Всесвітнього Дня учителя за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджено грамотою голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Лотоцьку Надію Володимирівну та Фіголь Наталю Дем’янівну – викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету».

Фото без опису

Дякуємо Вам, дорогі Наставники та Вчителі!