Робота мобільних бригад продовжується

Дата: 30.09.2022 13:08

Фото без описуЦього тижня 29.09.2022 року провідні фахівці допомагали вирішувати актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають в Тлумацькій територіальній громаді.

До мобільної бригади залучені представники Пенсійного фонду, центру зайнятості, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та фахівці територіальних громад.

Станом на 29.09.2022 року в Тлумацькій територіальній громаді проживає 1031 внутрішньо переміщених осіб, з них – 822 в приватному секторі, 209 осіб в комунальних закладах.

Надано консультації по виплатах допомоги внутрішньо переміщеним особам, які зареєструвалися через Портал Дія, однак по технічних причинах не одержали виплату.

Також ознайомлено внутрішньо переміщених осіб щодо змін в призначенні житлових субсидій в зв’язку зі зміною в законодавстві.

Запрошуємо внутрішньо переміщених людей стежити за анонсами голів громад, в яких ви проживаєте, та дізнаватися про роботу наших мобільних бригад.