Дослідження «Рівень залученості дітей та молоді до рухової та фізичної активності. Вплив спорту на фізичне та ментальне здоров’я»

Дата: 27.09.2022 14:40

Фото без описуУ рамках проведення Державним інститутом сімейної та молодіжної політики спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за ініціативи міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation соціологічного дослідження «Рівень залученості дітей та молоді до рухової та фізичної активності. Вплив спорту на фізичне та ментальне здоров’я», проводиться анкетування.

Метою є вивчення рівня залученості дітей до рухової  активності, оскільки спорт впливає на фізичний і психічний стан здоров’я дітей та молоді. Разом з тим буде вивчено динаміку змін у здоров’ї дітей та молоді внаслідок впливу повномасштабного російського вторгнення на територію України, а також визначені обмеження щодо їх занять фізичною культурою та спортом.

У зв’язку з цим участь в анкетуванні можуть взяти діти і молодь, батьки, вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти, тренери спортивних секцій, гуртків.

Заповнити відповідні анкети можна за посиланнями:

Анкетування проводитиметься до 30 вересня 2022 року.