МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НАКАЗУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 13 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ № 221»

Дата: 05.09.2022 15:32

Фото без описуМіністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2014 року № 221».

Зміни до наказу

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Метою проєкту акта є вдосконалення процедури здійснення контролю за напрямами використання коштів, одержаних у результаті трансферу технологій, створених за рахунок коштів державного бюджету, і виплатою винагороди авторам технологій та особам, які здійснюють їх трансфер.

Проєкт акта розроблено відповідно до пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року № 300, постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2013 року № 351.

Прийняття проєкту акта забезпечить здійснення ефективного моніторингу напрямів використання коштів, одержаних у результаті трансферу технологій, створених за рахунок коштів державного бюджету, та обсягів виплат винагороди авторам технологій і особам, які здійснюють їх трансфер, а також усуне дублювання відомостей, які щорічно подаються МОН за формами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2014 року № 221 та забезпечить урахування усіх можливих видів доходів, отриманих за договорами про трансфер технологій, що матиме позитивний вплив на подальше формування політики у сфері трансферу технологій.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта просимо надсилати до 19 вересня 2022 року на електронну пошту: prudka@mon.gov.uaprudka1979@gmail.com (відповідальна особа Ольга Прудка, державний експерт експертної групи з питань моніторингу і оцінювання наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності директорату науки та інновацій).