Сьогодні День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2022 10:19

Фото без описуЦей день – данина пам'яті за нашими славними синами та донькам, які в різні часи, поклали свої життя за нашу свободу та незалежність.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету, щоби здійснити свою мрію.

Дякуємо кожному Захиснику і Захисниці України за їх жертовність. Разом із родинами поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами, схиливши голову в гіркій скорботі.

Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам’яті, а вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців!

Герої не вмирають! Пам'ять про них вічна…