«Укрзалізниця» презентувала проєкт «Потяг до перемоги»

Дата: 24.08.2022 15:25

За участі Президента Польщі Анджея Дуди та Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова АТ «Укрзалізниця» (УЗ) презентувала мистецький проект «Потяг до перемоги».

Він присвячений українцям, які знаходяться зараз на тимчасово окупованих територіях.

Українські митці зобразили на 7 пасажирських вагонах сюжети з розповідями про боротьбу українців на тимчасово окупованих територіях.

«Цей потяг вирушить сьогодні з Києва, а вже завтра він прибуде до Ужгороду. Втім, у цього потягу будуть різні маршрути і одного дня він прибуде на вокзали тих міст, які поки що знаходяться під тимчасовою окупацією. Щодня працюємо над можливістю безпечного і комфортного пересування залізницею, і це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто рятується від війни. Я впевнений, що мої слова обов’язково почують ті, хто знаходиться сьогодні в окупації – ми робимо усе можливе, щоби скоріше повернути вас додому. Більше того, я точно знаю, що Збройні Сили України роблять неможливе для звільнення наших людей і територій. Пропаганда давала їм 3 дні, а вони вже півроку тримають фронт, розбиваючи вщент міфи про «другу армію», – прокоментував Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

На кожному вагоні також є QR-код, який веде на сайт проекту – train.foreverukraine.org.ua. На ньому кожен зможе дізнатися про історію подвигів та ознайомитися з ключовими статистичними показниками агресії росії проти України.

За інформацією Урядового порталу