Аналіз стану укритів закладів освіти в Угринівській територіальній громаді

Дата: 15.08.2022 18:25

З метою моніторингу готовності укриттів в освітніх закладах на території районну 15.08.2022 заступник голови Івано-Франківськ районної державної адміністрації Олександр Попадинець та начальник відділу цивільного захисту районної державної адміністрації Олег П’ятничук відвідали навчальні заклади Угринівської територіальної громади.

Спільно з представниками тергромади та працівниками освіти оглянули, як ведуться підготовчі роботи захисних споруд та укриттів у навчальних закладах.

У громаді створена відповідна комісія яка у червні перевірила шкільні укриття та надала відповідні рекомендації щодо їх підготовки.

Керівництвом Івано-Франківської районної військової адміністрації постійно контролюється питання готовності укриттів у закладах освіти, що знаходяться на території району.