Шановні працівники будівельної галузі, щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника

Дата: 14.08.2022 15:40

Фото без описуПрофесія будівельника здавна користується в людей повагою та овіяна особливою позитивною силою.

Сьогодні, під час війни, саме ви відбудовуєте зруйновані загарбниками школи та лікарні, житло та дитячі майданчики. Своїми працьовитими руками ви відбудовуєте наше життя цеглина за цеглиною, повертаючи нам тепло та затишок рідних осель.

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію. Як ніколи, будівельна галузь стає однією з головних у відбудові нашого регіону та всієї України.

Попереду у вас велика робота, адже нашому краю та державі так потрібні ваші знання й вміння. Знаємо, будівельники своєю важкою щоденною працею відбудують країну – повертають нам добробут та розвиток.

Зичимо всім вам невичерпної енергії, міцного здоров’я. Нехай у родинах панує порозуміння, а в нашій державі – мир. Всім нам скорішої перемоги над ворогом.
Нових професійних звершень у мирній та успішній Україні!