Мобільні бригади на Прикарпатті допомагають переселеним громадянам

Дата: 12.08.2022 10:58

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook продовжує інформувати громадськість про роботу мобільних бригад, утворених з метою допомоги внутрішньо переміщеним людям. До складу "мобільної бригади" увійшов заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець

Повідомляється, що цього тижня провідні фахівці допомагали вирішувати актуальні проблеми ВПО в Івано-Франківському районі, зокрема в Рогатині, Галичі, Бурштині та Букачівцях.

Загалом, тільки протягом останніх днів отримали консультації майже 150 людей. Актуальними залишаються надання юридичної та психологічної допомоги. Багато звернень від переселенців стосувалися пенсійного забезпечення. Тому з наступного тижня до роботи бригад долучиться й представник  головного управління Пенсійного фонду України в області. Нагадаємо, що до складу мобільної бригади входить також представник Центру зайнятості.

«Протягом наступного тижня фахівці продовжать роботу в Івано-Франківському районі. Тому запрошую внутрішньо переміщених людей стежити за анонсами голів громад, де ви проживаєте, та дізнаватися про графік роботи наших мобільних бригад», – зазначила Світлана Онищук.

Фото доступні за посиланням.