Робота мобільних бригад продовжується

Дата: 11.08.2022 17:05

Фото без описуУ час війни дуже важливою є підтримка тих людей, які залишилися без даху над головою через активні бойові дії. Тож за дорученням голови Івано-Франківської обласної адміністрації Світлани Онищук в нашій області було утворено «мобільні бригади». До складу "мобільної бригади" увійшов заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець. Головною метою їхньої роботи є, власне, визначення найактуальніших питань, що виникають у внутрішньо переміщених осіб та надання фахової допомоги цим українцям.

Сьогодні така «мобільна бригада» працювала на базі Рогатинської міської територіальної громади.

До її складу входили представники управління організаційної роботи апарату ОДА, департаменту соціальної політики ОДА, Івано-Франківської районної військової адміністрації та Рогатинської міської ради, а також фахівці районного управління соціального захисту населення, регіонального Центру безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області, спеціалісти центру зайнятості та психолог.

У ході зустрічі переміщені особи, які мешкають у Рогатинській громаді мали змогу поспілкуватися про актуальні потреби, обговорити проблематичні питання та отримати фахову допомогу.