Держава допомогла в релокації майже 700 компаній, більш як 480 поновили діяльність, — Денис Шмигаль

Дата: 04.08.2022 14:26

Умежах робочої поїздки в Київську та Черкаську області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю «Швейної компанії «ВіД», яка була релокована з тимчасово окупованої території Херсонської області.

«Від початку повномасштабної агресії росії наш Уряд допомагає підприємствам перемістити виробництва в безпечні регіони та відновити роботу. Уже майже 700 компаній релоковано, більш як 480 поновили діяльність. Сьогодні ми відвідали одне з таких підприємств», — зазначив Прем’єр-міністр.

На сьогодні швейна компанія — це мобiльне виробництво, що входить у п’ятірку лідерів України з виробництва одягу для найбільших холдингів України. Наразі ведеться активна робота щодо розширення виробництва в Черкаській області, куди було релоковано підприємство.

Як повідомили очільнику Уряду, серед персоналу, що нині працює на підприємстві, 20% — це внутрішньо переміщені особи з різних областей. Денис Шмигаль нагадав, що держава відшкодовує 6500 грн на заробітну плату для кожного переселенця. На підприємстві підтвердили отримання компенсації за працевлаштування ВПО.

Джерело: Урядовий Портал