Огляд укриттів в закладах освіти Лисецької територіальної громади

Дата: 02.08.2022 16:50

Івано-Франківською районною військовою адміністрацією в складі заступника голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександра Попадинця та начальника відділу цивільного захисту районної державної адміністрації Олега П’ятничука 02.08.2022 року здійснено виїзд до Лисецької територіальної громади з метою аналізу стану проведення заходів, визначених рекомендаціями щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти.

Під час огляду укриттів в закладах освіти Лисецької територіальної громади особливу увагу приділено наявності аварійного освітлення, вентиляції, електро-генераторів, санітарних вузлів, захищеності входів та виходів, забезпечення водою та первинними засобами пожежогасіння.

В ході візиту з персоналом об’єктів, де розташовані захисні споруди, обговорено правила поведінки в захисних спорудах цивільного захисту.

Керівництвом Івано-Франківської районної військової адміністрації постійно контролюється питання готовності укриттів у закладах освіти, що знаходяться на території району.