Посольство Фінляндії оголошує конкурс проєктів 2022/2023

Дата: 29.07.2022 09:18

Фото без опису

Посольство Фінляндії у межах підтримки стійкості українського суспільства оголошує конкурс проєктів 2022/2023.

Конкурс присвячений безпеці навколишнього середовища та питної води:

•   сприяння безпеці навколишнього середовища;
  •   сприяння доступу до безпечної питної води.

Проєкт повинен відповідати цілям та принципам офіційної політики розвитку Фінляндії, яка націлена на зменшення рівня бідності, реалізацію основних прав та сприяння сталому розвитку в усьому світі https://cutt.ly/mZgdZrd?.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити англійською мовою Аплікаційну заявку?та Додаток1 (Opens New Window)?, Додаток2 (Opens New Window)? та надіслати їх до 17.00,  31 серпня, 2022 року на електронну адресу Посольства: PYM.KIO@formin.fi. У темі повідомлення необхідно вказати "FLC" та назву організації.

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням:https://cutt.ly/GZgjmCh?

Додатково: Фінський Фонд Місцевого Співробітництва управляється Посольством Фінляндії в Україні та спрямований на підтримку українських громадських організацій. Загальний бюджет фонду на 2022 рік складає 500 000 євро. Цьогоріч буде обрано 5 проєктів, обсяг фінансування кожного буде розглядатись в індивідуальному порядку та має становити не менше 80 000 євро.