Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Дата: 27.07.2022 17:34

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона потягла, повністю змінили життя Українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров'я та майно. Це стосуєтся і сфери дорожнього руху та екслуатації траспорту. Саме тому науковцями Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності(НДІ ВПЗ) було розроблено Пам'ятку "Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни".

Хто такі учасники дорожнього руху?
Це – пішоходи, водії, пасажири, велосипедисти тощо.
Запам’ятайте: війна приносить смерть і руйнування, створює нові умови життя, до яких Ви маєте пристосуватись, щоб вижити і убезпечити своїх близьких! Важливо знати: дотримуючись низки простих правил поведінки на дорозі у період війни й не допускаючи ДТП, Ви не відволікаєте поліцейських, які свій дорогоцінний час присвятять обороні держави!Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Пам’ятайте: інформація та додаткові заходи обережності здатні зберегти Ваше життя, здоров’я і майно під час війни!