Легендарні Imagine Dragons збиратимуть кошти на забезпечення закладів охорони здоров'я, які надають допомогу пораненим

Дата: 25.07.2022 12:03

Фото без опису

Легендарні Imagine Dragons збиратимуть кошти на забезпечення закладів охорони здоров’я, які надають допомогу пораненим. Учасники гурту стали амбасадорами платформи UNITED24.

“Ми надзвичайно зворушені. Ми вдячні за можливість бути амбасадорами для UNITED24 та зосередитися на поширенні інформації та зборі коштів на медичну допомогу прекрасному народу України”, – йдеться у заяві гурту.

Відомо, що спершу гурт зосередиться на ініціативі першої леді Олени Зеленської, яка розпочала збір коштів на реанімобілі.

Раніше до кампанії зі збору коштів вже приєднався американський актор з українським корінням Лієв Шрайбер, український футболіст Андрій Шевченко та тенісистка Еліна Світоліна.

За внески, зібрані через UNITED24, Міністерство охорони здоров’я України закупило 22 рентгенівські хірургічні системи типу «C-арка» та 35 транспортних апаратів штучної вентиляції легень.

Долучитися до UNITED24 можна, зробивши донейт в один клік на сайті за посиланням