Сертифікація вчителів 2022: як відбуватиметься незалежне тестування

Дата: 22.07.2022 17:11

З 1 до 15 серпня буде відкрита реєстрація для проходження сертифікації педагогічних працівників у 2022 році, що відбуватиметься у два етапи:

• основний (1– 08 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий (9–15 серпня) – у межах загальної граничної кількості (2500 учителів).

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2022 році буде достроково припинено, якщо 2500 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

Незалежне тестування вчителів початкової школи відбудеться 10 вересня.

Тест міститиме 100 завдань із вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Результати тестування визначатимуть на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання всіх тестових завдань.

Місце, дату та час проведення незалежного тестування буде зазначено в листах-викликах, які не пізніше 2 вересня 2022 року буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації.

Результати незалежного тестування та інформацію про допущення / недопущення учасників сертифікації до участі в наступному етапі сертифікації має бути розміщено в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 28 вересня 2022 року.

Якщо в учасника сертифікації виникнуть сумніви щодо правильності встановлення йому результату незалежного тестування, він може не пізніше ніж протягом трьох календарних днів після оголошення результатів незалежного тестування (з урахуванням дня офіційного оголошення) подати до апеляційної комісії апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування.

Докладніше на сайті УЦОЯО.