Асоціація родин захисників Азовсталі влаштовує флешмоб “Біжу за Азовсталь” в Івано-Франківську.

Дата: 18.07.2022 10:53

Спортивне дійство відбудуться у 23 липня. Початок – о 10:00 на міському озері (човнова станція), йдеться в анонсі події.

Флешмоб організовують з метою привернення уваги світу до оборонців Маріуполя та пришвидшення їхнього визволення з полону. Масові старти всесвітньої спортивної події відбудуться одночасно в багатьох українських й закордонних містах, зокрема й Івано-Франківську”, – пояснюють організатори

Після завершення заходу усім учасникам пропонується зробити своє фото та викласти у соцмережі з тегом #runforAzovstal.

“У дописі важливо розповісти про наших сталевих Героїв – оборонців Маріуполя, збуривши хвилю уваги до захисників Азовсталі, що є вкрай важливим для їхнього повернення додому”, – кажуть в Асоціації родин захисників Азовсталі.