Прем’єр-міністр відвідав звільнене с. Ягідне на Чернігівщині

Дата: 13.07.2022 15:45

Під час робочої поїздки в Чернігівську область 13 липня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав с. Ягідне Іванівської територіальної громади, яке в квітні було звільнене від російських загарбників.

Очільник Уряду оглянув пошкодження, завдані окупантами об’єктам інфраструктури. Після деокупації силами ДСНС було проведене розмінування населеного пункту, а підрозділи «Добробату» наразі займаються відновленням житлових будинків.

«Усі пошкодження фіксуються та заносяться в реєстр. Уряд уже виділив Чернігівщині 400 млн на першочергові заходи. З них 150 млн — для відновлення повноцінної роботи Чернігівводоканалу. Все відновимо та відбудуємо краще, ніж було. А росія заплатить за свої злочини. І вже починає розплачуватися конфіскованими замороженими активами», — підкреслив Денис Шмигаль.

Крім того, Глава Уряду відвідав школу в с. Ягідне, у підвалі якої окупанти утримували людей, а також поспілкувався з громадою села та розповів, як відбуватиметься поетапне відновлення інфраструктури.

Наразі на закупівлю будівельних матеріалів область виділила 12,6 млн грн. Завершення робіт із відновлення житлових будинків, як повідомили Прем’єр-міністру, очікується за три тижні.