Вітання із Днем фермера

Дата: 19.06.2022 14:13

Вітаю фермерів Прикарпаття з професійним святом!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни. Бути фермером – це почесно.

Півтисячна спільнота фермерів Івано-Франківщини, нарощуючи обсяги виробництва, вносить вагомий вклад у розвиток аграрного сектора економіки.

Фермери Прикарпаття, які всі аграрії, долучилися до підтримки Збройних сил України, надають благодійну допомогу тимчасово переміщеним людям. Від їхньої успішної праці залежить продовольча безпека України.

Попри всі негаразди через війну, наші фермери виробляють якісну сільськогосподарську продукцію, наповнюють бюджет, підтримують соціальну сферу на селі та зберігають кращі хліборобські традиції Прикарпаття.

Завдяки своїй наполегливості, відповідальному ставленні до роботи, аграрії в оптимальні терміни завершили посівну кампанію і активного готуються до жнив.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із фермерів за їхню соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю.

Дякую усім фермерам Прикарпаття за наполегливу працю! Бажаю Вам високих врожаїв та гарної погоди. А головне - миру і перемоги. Будемо із хлібом – будемо у безпеці!  Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Голова обласної державної адміністрації –

начальник обласної військової адміністрації                                    Світлана ОНИЩУК