Івано-Франківська районна військова адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Транзитні спрощення «авторизований вантажовідправник» та «авторизований вантажоодержувач»: як це працює?

Дата: 09.06.2022 14:13
Кількість переглядів: 331

Фото без опису

Як відомо, 16 травня в Україні розпочався процес отримання підприємствами спеціальних транзитних спрощень для роботи з NCTS.

Про це повідомили у Державній митній службі України.

«Практично все спілкування підприємства, яке має транзитні спрощення «авторизований вантажовідправник» та «авторизований вантажоодержувач», з митницею у процедурі спільного транзиту відбувається дистанційно. Усі необхідні дії підприємство може здійснювати самостійно, або їх здійснює митниця віддалено, без необхідності фізично доставляти вантажі до місць, де митниця зазвичай виконує митні формальності», - наголосила Мар'яна Гоменюк, начальник відділу спеціальних транзитних спрощень Департаменту запровадження міжнародної транзитної системи Держмитслужби.

Вона зазначила, що покроково порівняти процедуру митного оформлення в NCTS для підприємств із транзитними спрощеннями «авторизований вантажовідправник» та «авторизований вантажоодержувач» дозволяє спеціальна інфографіка.

Як зазначив Сергій Демченко, директор Департаменту запровадження міжнародної транзитної системи Держмитслужби, спеціальні транзитні спрощення авторизованого вантажоодержувача та вантажовідправника варто отримувати вже зараз, під час національного застосування NCTS, оскільки вони будуть дійсними і в подальшому, під час міжнародного застосування процедури спільного транзиту, яке очікується наприкінці 2022 року.

Подати заяву на отримання згаданих спрощень може підприємство, яке оформило не менше 50 декларацій у режимі спільного транзиту (Т1UA). Заява надається в електронному вигляді разом із анкетою самооцінки. Форма відповідної заяви, а також анкети самооцінки. затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 705 "Деякі питання надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення". Як уже повідомлялося, в Україні запроваджується нова система спрощень, яка відповідає практиці країн ЄС. Її важливими складовими є спрощення у системі спільного транзиту (NCTS) та в рамках Програми АЕО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь