Привітання голови обласної військової адміністрації з нагоди Дня журналіста

Дата: 06.06.2022 16:07

Шановні журналісти Прикарпаття!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом. Ваша професія і почесна, і відповідальна. Професія журналіста є не просто вибором працевлаштування, це – стан душі, високе покликання.

Журналісти повсякденно пишуть літопис нашої Батьківщини. І найголовніше їхнє завдання- нести людям Правду.

Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Завдяки Вам мільйони читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками історію нашої держави. На Вас покладена важлива місія - стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу.

У цей доленосний для України час, коли московська орда веде жахливу війну проти всього українського, Ви знову на передовій. Ми вслухаємося у кожне слово, вдивляємося у кожний кадр Ваших репортажів із зони бойових дій. Ви доносите до людей правду. І разом із героїчними захисниками – воїнами Збройних сил України, територіальної оборони, добровольцями і волонтерами, наближаєте світлий день нашої Перемоги.

Зичу Вам, шановні журналісти Прикарпаття, нових творчих злетів, міцного здоров’я, всіляких земних гараздів і благополуччя!