Світлана Онищук: Допомагаємо надійним транспортом тим, хто дає відсіч ворогу

Дата: 25.05.2022 09:05

Фото без опису

Щоденно у зону проведення бойових дій відправляється допомога для наших захисників та захисниць. За підтримки територіальних громад, волонтерських та благодійних організацій, а також міжнародних фондів проводиться збір коштів та придбання необхідної амуніції і транспортних засобів високої прохідності. Лише за останній тиждень наші бійці на передовій отримали понад пів сотні автівок, які допоможуть їм у боротьбі з ворогом.

«Сьогодні кожен долучається до допомоги нашим військовим, адже саме вони дають гідну відсіч ворогу, метр за метром відвойовують наші території, окуповані російськими військами, - наголосила під час наради з головами райдержадміністрацій, територіальних громад Прикарпаття голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. – Спільно з територіальними громадами та благодійниками працюємо над тим, щоб наші захисники були забезпечені швидкими й маневреними автомобілями,  які допоможуть їм виконувати поставлені завдання щодо оборони держави».

Йшлося також про забезпечення військового транспорту паливно-мастильними матеріалами, ремонт техніки та механізми придбання автомобілів для бійців на передову.