Пенсійний фонд рекомендує користуватися електронним сервісом “пенсійний калькулятор”

Дата: 18.05.2022 14:59

Фото без опису“Пенсійний калькулятор” – це ефективний і корисний сервіс, яким можна скористатися в онлайн-режимі, та у декілька кліків дізнатися про розмір майбутньої пенсії.

Як скористатись сервісом “Пенсійний калькулятор”?

Все просто! Потрібно:

– зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису;

– обрати алгоритм розрахунку пенсії – як за введеними даними, так і враховуючи стаж, що буде набуто на дату настання пенсійного віку;

– актуалізувати дані щодо трудової діяльності – доповнити періоди трудової діяльності з визначенням заробітної плати та відредагувати (за потреби) суми щомісячного заробітку;

– виконати розрахунок пенсії, натиснувши кнопку “Зберегти та розрахувати”;

– переглянути дані щодо розміру майбутньої пенсії з урахуванням страхового стажу на дату розрахунку, а також протокол розрахунку.

Результати персонального розрахунку пенсії будуть доступні в особистому кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Їх можна переглянути у будь-який час.