Для ввезення окремих транспортних засобів та гуманітарної допомоги через митний кордон України визначили три пункти пропуску

Дата: 13.05.2022 15:48

Фото без описуЗадля уникнення черг на західних кордонах, а також пришвидшення перевезення гуманітарної допомоги, якої сьогодні надзвичайно потребують центральні та східні регіони України, завдяки вжитим заходам Львівської ОВА спільно з ЦОВВ, Уряд ухвалив спеціальне розпорядження про виділення окремих пунктів для оформлення автомобілів та перевезення гуманітарної допомоги.

Відповідно до розпорядження? Кабінету Міністрів України від 03 травня 2022 року №354-р, переміщення транспортних засобів, придбаних за межами митної території України громадянами України, здійснюється у пунктах пропуску через державний кордон :

- «Устилуг» кордоні з Польщею;

- «Грушів» на кордоні з Польщею;

·       - «Малий Березний» на кордоні зі Словаччиною.

Зазначимо, що інші п’ять пунктів пропуску Львівської митниці: «Смільниця-Кросьценко», «Угринів-Долгобичув», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Гребенне» та «Шегині-Медика» надалі працюють з усіма вантажами, першочергово - з гуманітарними перевезеннями.