Привітання з Днем піхоти

Дата: 06.05.2022 08:46

Піхота.Скільки сили, мужності та відваги стоїть за цим звичним нам словом. Зараз, як і 8 років поспіль, піхотинці Збройних сил України впевнено і рішуче дають відсіч противнику на найбільш небезпечних ділянках фронту.

Щоденно, вгризаючись в кожен клаптик нашої землі, вони власним потом і кров’ю руйнують загарбницькі плани ворога та завдають йому колосальних втрат.На жаль, іноді і ціною власного життя. Пам’ять про усіх, хто віддав життя у боротьбі за нашу свободу і незалежність ніколи не згасне.Кожен з них – Герой.

Сьогодні в нашій державі відзначається День піхоти. День, коли варто подякувати кожному, хто має приналежність до цього героїчного роду військ. Від себе особисто бажаю кожному з Вас повернутись додому цілим і неушкодженим, а Вашим рідним – сил та витримки.Ми обов’язково здолаємо агресора, адже ми на своїй землі і з нами правда.

Перемога буде за нами!

Слава Україні!