З понеділка, 9 травня, на Прикарпатті відновлюють роботу чергових дитячих садочків

Дата: 02.05.2022 13:44

Фото без опису

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Сьогодні під час чергового засідання оперативного регіонального штабу прийняли рішення за необхідності надати змогу закладам дошкільної освіти області функціонувати в очній формі, – йдеться у дописі. – Освітні послуги надаватимуться із дотриманням заходів правового режиму воєнного стану».

Тож, уже з наступного понеділка, 9 травня, роботу чергових закладів дошкільної освіти Прикарпаття буде відновлено.

Важливо зазначити, що роботу чергових дитячих садочків буде відновлено при умові наявності укриттів.

Також слід наголосити, що територіальні громади самостійно визначатимуть перелік таких закладів, які зможуть працювати. Батькам, які хочуть, щоб їх діти відвідували черговий ЗДО, необхідно буде подати керівництву закладу відповідну заяву і довідку, яка підтверджує, що один із батьків працює.