Системи електронної звітності, тендерні майданчики, Сєвєрсталь. ІТ-армія атакувала понад 190 ресурсів за тиждень!

Дата: 02.05.2022 10:38

Фото без опису

IT-армія продовжує боронити кіберфронт та завдавати ворогу ударів. З 25 квітня до 1 травня було атаковано 190 російських онлайн-ресурсів, а саме:

Системи подачі електронної звітності. Минулого тижня атаки на ресурси 1С та інші системи були настільки вдалими, що їх продовжили і на цьому. Кібератака сягнула таких масштабів, що у рф вирішили скасувати штрафи за те, що росіяни не подають звітність вчасно.

Тендерні майданчики. Було паралізовано роботу десятків майданчиків, що призвело до зриву торгів.

Сєвєрсталь. Через масивну атаку російській компанії довелося заховати свої ресурси від світу за геоблоком.

Онлайн-сервіси замовлення їжі. Росіянам вже традиційно, через кібератаки, у вихідні дні було складно замовити їжу онлайн.

Попереду новий тиждень протистоянь. Долучайтеся до соцмереж Мінцифри, щоб бути в курсі боротьби з ворогом на цифровому фронті.

Переможемо разом