Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: російські пропагандисти маніпулюють інформацією про повернення міжнародного бізнесу на ринки рф.

Дата: 28.04.2022 14:26

Так, ЗМІ рф повідомили, що міжнародні компанії розглядають варіанти відновлення роботи в рф, оскільки, за словами представника мінпромторгу рф в.євтухова, призупинення їх діяльності пов’язане виключно з проблемами постачання продукції.

За словами пропагандистів, йдеться про IKEA, ОВІ та Inditex (володіє брендами Zara, Pull & Bear, Bershka та ін.).

Та не зважаючи на мрії російських пропагандистів, в ІКЕА заявили: «IKEA та Ingka Group вирішили призупинити діяльність в рф, це рішення залишається чинним».

Що ж до Inditex, то «компанія відновить роботу, коли це буде можливо, однак зараз позиція компанії залишається незмінною».

Такого роду маніпуляції покликані погасити наростаюче невдоволення населення в росії на тлі посилення санкційного тиску, яке громадяни рф починають відчувати на собі.