Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!

Дата: 24.04.2022 11:16

Фото без опису

Слова цього гімну лунають сьогодні по всій Україні та вселяють надію та віру в наші серця.

Цей рік ми зустрічаємо Великдень в умовах страшної, кривавої війни.  Руський мір, ще і ще раз показуючи своє істинне обличчя, у Велику суботу обстріляв житловий будинок в Одесі, збільшуючи цим свої незліченні злочини. Знову невинні жертви серед мирного населення. Знову біль і сльози в українських родинах.

В період світлих днів, коли навіть пташка не плете собі гніздо, шануючи Воскреслого Ісуса, вороги показують свою сатанинську подобу.

Та український народ міцно стоїть на захисті своїх християнських цінностей. Ми захищаємо нашу землю, наших близьких та рідних. Боремося за те, що любимо найбільше – за Бога і Україну.

Воскреслий Ісус дарує нам не тільки надію на життя вічне. Він наповнює нас впевненістю в Перемозі над ворогом. Бо віра у Воскресіння Господнє свідчить про перемогу добра над злом. Темні сили падуть, якими б підступними та підлими вони не були.

Перш за все, хочу привітати зі світлим Великоднем усіх, хто боронить наш спокій на передовій. Усіх захисників та захисниць нашої землі. Хай Воскреслий Ісус наповнить ваші серця силою та мужністю, захистить від  ворожих куль та поверне додому з Перемогою!

Бажаю всім українцям, які об'єдналися у власній  боротьбі  зі злом, щоб світло знову засяяло над Україною, запанували мир та спокій в нашій державі та наших серцях!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!