Поліція Івано-Франківської області.Пасочки своїми руками: прикарпатські поліцейські разом з дітьми готувались до Великодніх свят

Дата: 21.04.2022 11:21

Фото без опису

Напередодні Великодня працівники ювенальної превенції завітали до вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, щоб разом прикрасити пасочки та подарували малечі святковий настрій.

Фото без опису#поліція #Прикарпаття #ifpolice #stoprussia

Дружні візити поліцейських до діток-переселенців, а також малечі, яка з різних причин та життєвих обставин опинилася поза батьківською домівкою, вже давно стали доброю традицією.

Дитячій радості не було меж. Працівники поліції разом з малечею проводили майстер-клас з традиційного розкрашування та декорування пасочок. Час за роботою промайнув непомітно, а на столі з’являлися нові й нові шедеври - створені власноруч.

Приємне передвеликоднє заняття, розділене з працівниками поліції, додало дітлахам святкового настрою та відчуття наближення Великоднього дива.

Фото без описуФото без опису

Національна поліція України МВС України Ювенальна Превенція Прикарпаття Ювенальна Поліція України Остап Білейчук Алла Бойчук