Отримати статус та допомогу переселенці тепер можуть у «Дії»

Дата: 20.04.2022 11:26

Люди, які змушені були покинути свій дім і переїхали в межах України через повномасштабне вторгнення рф, можуть оформити статус ВПО у «Дії» та отримати виплату від держави – для себе і своїх дітей. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Так, вимушені переселенці можуть отримувати щомісяця 2 000 грн на себе та 3 000 грн на кожну вашу дитину. Гроші можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-що (або ж зняти готівку).

Важливо: послуга в застосунку «Дія» стосується тільки тих людей, які зараз перебувають в Україні та тих, хто досі не мав статусу ВПО. Трохи згодом з?явиться можливість податися на допомогу для всіх переселенців.

Інформацію про виплати, допомогу та отримання статусу внутрішньо переміщеної особи можна дізнатися за посилання - https://groshi.edopomoga.gov.ua/.

Оновлюйте застосунок «Дія», щоб скористатись послугою.