На Великдень у Івано-Франківській області скоротять тривалість комендантської години

Дата: 19.04.2022 15:28

Через відзначення Великодня в Івано-Франківській області змінили комендантську годину на два дні: заборону перебувати на вулиці скоротили на годину. Відповідне рішення прийняла рада оборони Прикарпаття у п’ятницю, 15 квітня.

Фото без описуПро це у Фейсбуці повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук: «На період Великодня відбулись зміни комендантського часу. Зокрема, у ніч із 22 на 23 квітня комендантська година триватиме з 23:00 до 6:00, а у ніч з 23 на 24 квітня з 23:00 до 5:00».

За її словами, правоохоронні органи у ці дні працюватимуть у посиленому режимі.

Вона також наголосила, що на Великдень церковні дзвони не будуть використовуватися для сповіщення про повітряну тривогу: «Від початку війни церковні дзвони у селах слугували сповіщенням про повітряну тривогу, оскільки існували певні несправності системи оповіщення. Наразі усі недоліки усунені, система оповіщення справно працює у всіх населених пунктах нашої області. Наголошуємо, що у великодню неділю церковні дзвони у всіх храмах Прикарпаття використовуватимуть за їх прямим призначенням», – зазначила керівниця Івано-Франківської ОВА. Нагадаємо, комендантську годину в Івано-Франківську ввели на другий день повномасштабного вторгнення Росії – 25 лютого. Діяла вона з 22:00 до 8:00. У понеділок, 11 квітня, на території Івано-Франківської області змінили тривалість комендантської години із 22:00 до 06:00. У цей час заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.