Прикарпатські піротехніки управління ДСНС в області долучилися до розмінування території Київської області

Дата: 13.04.2022 13:05

Від 4 квітня відділення групи піротехнічних робіт головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області у складі п’яти осіб та двох одиниць техніки проводять роботи з розмінування на території Київської області.

Фото без опису

Варто зазначити, що протягом минулої доби піротехнічними підрозділи ДСНС залучалися до розмінування території областей, де відбувалися чи продовжують вестися бойові дії, 191 раз.  Виявлено, вилучено і знешкоджено 3 тисячі 480 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 2 авіаційні бомби. Обстежено територію площею 519,3 га.

Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: у Харківській області (2 тисячі 440 раз), Миколаївщині – (1080), Донеччині – (287), Київщині – (646), Сумщині – (240).

Всього від початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено понад 58 тисяч вибухонебезпечних предмети та 417,4 кг вибухової речовини, у тому числі 1 тисячу 928 авіаційних бомб. Обстежено територію площею 7 тисяч 768 га.

У разі виявлення підозрілого предмету або вибухівки одразу повідомляйте за номером телефону- 101. Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: https://dsns.gov.ua/uk/protiminna-diyalnist