Івано-Франківський драмтеатр запрошує жителів та гостей міста переглянути вистави

Дата: 04.04.2022 15:37

Iвано-Франківський національний академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка запрошує глядачів на перегляд вистав, які відбулися упродовж попередніх двох місяців. Про це йдеться на сторінці театру у соціальній мережі «Фейсбук». Зокрема, зазначається, що  репертуар на квітень сформовано із хітів.

«Приходьте до театру, щоб набратися сил. Ми знаємо, що багато хто із вас сьогодні в Івано-Франківську тримає на плечах тривожну валізу, в якій – ваші найтепліші спогади і найсміливіші мрії. У наших душах і серцях сьогодні дуже багато тривоги, та ми хочемо поділитися з вами добром і любов’ю. Приходьте до театру – щоб тривало життя!”, –зазначається на сторінці театру.

Додамо, що у зв’язку з дією комендантської години вистави розпочинатимуться о 16:00 год. Квитки можна придбати у касі театру та онлайн за посиланням. Квитки придбані на вистави, які не відбулися у лютому-березні, — дійсні.