Денис Шмигаль: Бізнес починає повертатися до роботи

Дата: 31.03.2022 15:39

Уже можна констатувати, що в останній тиждень країна почала повертатися до роботи. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні 31 березня.

Фото без опису

«Бізнес починає оговтуватися після першого шоку. Комплекс рішень у сфері податкової, регуляторної, митної та кредитної політики безумовно цьому посприяв. Одразу декілька найбільших заводів починають працювати», — сказав очільник Уряду.

Денис Шмигаль повідомив, що понад 120 тисяч підприємців за пару днів подали заявку для переходу на нову систему оподаткування 2% з обороту. Крім того, за останню добу через систему Дія було зареєстровано тисячу нових ФОПів.

«Вже майже 1,5 тисячі виробничих підприємств подали заявки на релокацію. Декілька сотень вже переїхали або прямо зараз переїжджають з районів бойових дій для того, щоб продовжити роботу», — зазначив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду наголосив, що держава створює всі умови, аби перезапустити економіку та поставити її на військові рейки. Це дасть запас міцності та ресурси для перемоги над ворогом. Він також закликав банки активніше й сміливіше кредитуйте український бізнес у рамках програми підтримки «5-7-9».