Залишки освітньої субвенції дозволили скеровувати на потреби воєнного часу - Кабмін

Дата: 30.03.2022 11:45

Порядок та умови надання освітньої субвенції та субвенції на підтримку осіб з особливо освітніми потребами, відповідно рішення Уряду від 26 березня, змінили та доповнили з урахуванням умов воєнного стану.

Про це повідомив заступник начальника ЛОВА Іван Собко.

«Рішення дає можливість місцевим органам влади за необхідності залишки освітньої субвенції та субвенції на підтримку осіб з особливими освітніми потребами, які накопичені на рахунках місцевих бюджетів на 1 січня 2022 року, використовувати для потреб територіальної оборони, евакуації населення з небезпечних територій у безпечні місця та їх облаштування, інші заходи, спрямовані на підтримку цивільного населення в умовах воєнного стану», - зазначив Іван Собко.

«У територіальних громадах, де наявний дефіцит на оплату праці педпрацівникам, пріоритетним залишається використання залишку освітньої субвенції, що утворився на початок поточного року, на оплату праці педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти області», – додав директор департаменту фінансів ЛОВА Олег Демків.

Постанова КМУ від 26.03.2022 № 365 «Про внесення змін до порядків та умов, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 6 і від 14 лютого 2017 р. № 88» https://cutt.ly/MDzBPBH