В Україні створили базу СТО для допомоги переміщеним особам

Дата: 29.03.2022 13:30

Як повідомили розробники, база станцій технічного обслуговування (СТО) постійно оновлюється та налічує вже понад 200 сервісних точок. Також в окремому розділі перелічені близько сотні європейських сервісних станцій СТО, які готові надавати допомогу українським біженцям закордоном.

Фото без опису

''Багато машин вже перетнули кордон та рухаються дорогами Європи, але технічний стан цих автомобілів в більшості випадків не зовсім добрий. Власне, для них і створили базу СТО у Європі. Ці станції готові допомагати нашим українським біженцям, працюючи за зниженим тарифом, продаючи запчастини дешевше та в деяких випадках навіть безкоштовно. На сьогодні вже у списку є СТО із Молдови, Чехії, Угорщини та Румунії'', - зазначили розробники.

Також усі охочі можуть подати заяву на додавання до бази працюючих СТО, щоб стати частиною проєкту.

Перелік працюючих СТО можна переглянути за посиланням.