Битви бувають і мирні. А перемоги в них - не менш гучні

Дата: 27.03.2022 20:29

Українські паралімпійці привезли з Пекіну високі нагороди. Хлопці та дівчата змагалися на XIII зимовій Паралімпіаді.
Фото без описуДо речі, усього в змаганнях взяли участь майже 700 спортсменів з 46 країн світу(лижні перегони, біатлон, хокей, керлінг, гірськолижний спорт та сноуборд). Розіграли 78 комплектів нагород.

20 спортсменів та 7 гайдів нашої збірної змагалися у двох видах – лижні перегони та біатлон. Медалі здобули 11 з них. Їхній результат: – 29 медалей (11 – золото; 10 – срібло; 8 – бронза). Це другий результат серед команд за кількістю здобутих золотих медалей та загальною кількістю нагород. А на першому місці – команда Китаю.

Чемпіони та призери Київщини:

Вовчинський Григорій – золота медаль (біатлон 6 км, спринт), золота медаль у відкритій естафеті 4х2,5 км, срібна медаль (10 км, середня дистанція, біатлон, індивідуальна гонка), бронзова медаль (спринт вільним стилем, індивідуальна гонка, лижні перегони), бронзова медаль (12,5 км довга дистанція, індивідуальна гонка, біатлон)

Кононова Олександра – золота медаль (10 км, середня дистанція вільним стилем, індивідуальна гонка, лижні перегони), срібна медаль (12,5 км довга дистанція, індивідуальна гонка, біатлон)

Ніконович Олександр (гайд Суярка Дмитра) – золота медаль у відкритій естафеті 4х2,5 км, бронзова медаль (біатлон 6 км, спринт), бронзова медаль (10 км, середня дистанція, біатлон, індивідуальна гонка), бронзова медаль (10 км, середня дистанція вільним стилем, індивідуальна гонка, лижні перегони).
Ми всім вам дякуємо та пишаємося вами!