Процедура оформлення заявки на перетин державного кордону водіям призовного віку 18-60 років

Дата: 24.03.2022 11:43

Рішення про бронювання військовозобов’язаних водіїв, приймають Міністерство інфраструктури України та обласні військові адміністрації або Київська міська військова адміністрація.

Перевізник може на власний розсуд обрати будь-який з цих органів для звернення. Усі вищезазначені органи мають однакові повноваження та доступ до спільної з Державною прикордонною службою бази даних.

Звернення до Мінінфраструктури формується у п’ять простих кроків:Фото без опису

1) завантажити та заповнити усі без винятку поля форми, зразок за посиланням: bit.ly/3JAArAe;

2) роздрукувати, поставити підпис та печатку;

3) сфотографувати або зробити скан-копію у форматі pdf;

4) відправити на електрону адресу zmiu98916@gmail.com у форматі word та pdf;

5) заповнити опитувальник за посиланням: bit.ly/357zXTe.

Важливо! Дозвіл на перетин кордону може бути наданий лише військовозобов’язаним:

• водіям, які здійснюють перевезення для потреб Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів та вантажів гуманітарної допомоги;
  • працівникам підприємств залізничного транспорту, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці.

Для уникнення простою в пункті пропуску, бажано перед початком рейсу отримати інформацію про підтвердження бронювання за телефоном лінії підтримки: + 38 (044) 334 43 04. Лінія підтримки працює щодня з 08:00 до 17:00.

Рішення про бронювання військовозобов’язаних водіїв приймається згідно з Постановою КМУ від 03 березня 2022 року №194.