В Україні затвердили зразок контракту добровольця територіальної оборони: які умови

Дата: 19.03.2022 13:39

Згідно з наказом Міністра оборони України №84, затверджено зразок контракту добровольця територіальної оборони та зразок посвідчення добровольця.

Фото без опису

Контракт укладається між командиром добровольчого формування та бійцем в чотирьох екземплярах.

З цього моменту, ми закликаємо всіх, хто хоче створювати озброєні підрозділи в своїх територіальних громадах для захисту своєї території зробити це відповідно до чинного законодавства, щоб мати можливість отримати зброю, застосовувати її або власну мисливську зброю для оборони та мати ряд соціальних гарантій від держави.

В цій війні ми зможемо перемогти тільки в об'єднанні зусиль та координуючи дії в місцевостях з командуванням Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Як створити добровольче формування територіальної громади? Відповідь тут

Почитати умови контракту добровольця територіальної оборони тут.

Для того, що зголоситися до бригади, необхідно прийти за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. О. Довженка, 21. Із собою треба мати паспорт, ідентифікаційний код, військово-обліковий документ.

У випадку питань, телефонуйте: 067 340 68 51