Івано-Франківська районна військова адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Президент України відзначив 234 захисників та захисниць державними нагородами

Дата: 15.03.2022 12:35
Кількість переглядів: 49

Президент України Володимир Зеленський відзначив 234 українських Захисники і Захисниці державними нагородами України. 59 з них - посмертно.

«За особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», - йдеться в указі Президента України.

Українським воїнам присвоїли такі відзнаки: орден Богдана Хмельницького, «За мужність», орден Данила Галицького та медалі «За військову службу Україні», «За бездоганну службу», «Захиснику Вітчизни», «За врятоване життя».

Указ №134/2022:

За особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня

СІКОЗУ Віктора Олександровича — підполковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

АПОСТОЛА Олега Орестовича — підполковника

ЮЩЕНКА Дмитра Анатолійовича — підполковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

АГАСИЄВА Кирила Яшар огли — старшого лейтенанта

АДАМОВСЬКОГО Олега Олеговича — майора

БАБЧУКА Сергія Анатолійовича (посмертно) — полковника

БОЙКА Олега Олексійовича — підполковника

БОРОВИКА Олександра Миколайовича — капітана

БРАГІНА Володимира Володимировича — старшого лейтенанта

ВЕСЕЛОВА Сергія Володимировича — капітана

ВОЗНЮКА Сергія Леонідовича — капітана

ГЕРУСА Вадима Ігоровича — капітана

ГУЗЧЕНКА Сергія Вікторовича — полковника

ДЕНИСЕНКА Максима Івановича — лейтенанта

ДУБІНЕНКА Олега Ігоровича — підполковника

Д’ЯЧИШИНА Ігоря Степановича — підполковника

КАЛЮЖНОГО Анатолія Анатолійовича — старшого лейтенанта

КАРПУШУ Ростислава Валерійовича — підполковника

КІДІКА Юрія Геннадійовича — капітана

КОМІСАРУКА Романа Романовича — лейтенанта

ЛАБЕНКА Олександра Івановича — полковника

ЛУК’ЯНОВА Павла Юрійовича — підполковника

МОРОЗОВА Володимира Володимировича — підполковника

НЕВОЙСУ Артема Валентиновича — старшого лейтенанта

ОНАЦЬКОГО Віталія Івановича — полковника

ПАЛАМАРЧУКА Ярослава Анатолійовича — майора

ПОКАТАЄВА Вадима Юрійовича — капітана

ПОПРУЖНОГО Руслана Олександровича — капітана

ПУКІЯ Василя Васильовича — лейтенанта

РЄЗНІЧЕНКА Олексія Олександровича — майора

СИДОРЕНКА Владислава Олексійовича — майора

СОРОКУ Юрія Михайловича — полковника

СТЕФАНІШИНА Романа Олександровича — капітана

СТЕЦЕНКА Антона Віталійовича — лейтенанта

СУШКА Олександра Володимировича — підполковника

ХРАПТОВИЧА Станіслава Сергійовича — підполковника

ЧІХЕЛІДЗЕ Зураба — майора

ШВАЧИЧА Василя Олександровича — капітана 2 рангу

ШЕВЧЕНКА Олександра Володимировича — полковника

ШКУЛЯ Олега Степановича — підполковника

ЮНАКА Олександра Миколайовича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ГЕГЕЧКОРІ Олега Іродійовича — підполковника

КАЛІНІНА Віталія Прокоповича — майора

ПЕПЕЛЯШКА Івана Михайловича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АЙЗАТУЛІНА Бориса Шамілійовича — майора

АЛЕКСАНДРОВА Руслана Юрійовича — молодшого сержанта

АНАТІЙ Віру Юріївну (посмертно) — лейтенанта

АНДРІЄВСЬКОГО Дениса Олеговича (посмертно) — солдата

АФАНАСЬЄВА Олександра Олександровича — сержанта

БАРИЛЮКА Юрія Авксентійовича (посмертно) — штаб-сержанта

БЕГЛАРАШВІЛІ Гелу — солдата

БЕРЕСТА Андрія Миколайовича — штаб-сержанта

БЄЛОЗЬОРА Олександра Миколайовича (посмертно) — штаб-старшину

БІРЮКОВА Івана Євгенійовича — солдата

БРЕУСА Артема Сергійовича — старшого сержанта

БРИЖИНСЬКОГО Дмитра Володимировича — полковника

ВЕРГУЛЕНКА Ігоря Сергійовича (посмертно) — лейтенанта

ВИНОГРАДОВА Артема Володимировича — солдата

ВИНТУЛЯКА Юрія Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

ВОЛОШИНА Євгенія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта

ГІЛЯВСЬКОГО Валерія Михайловича (посмертно) — старшого солдата

ГОНЧАРОВА Олексія Васильовича (посмертно) — старшого солдата

ГОЦУРА Андрія Федоровича (посмертно) — сержанта

ДЕХТЕРЕНКА Ярослава Олександровича — сержанта

ДЄДУШКОВА Івана Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

ДОБУШЕВУ Марину Сергіївну (посмертно) — головного старшину

ЄВДОКІМОВУ Ангеліну Володимирівну (посмертно) — молодшого сержанта

ЄВМЕНЕНКА Володимира Олександровича (посмертно) — штаб-старшину

ЖЕЛЕЗНОГО Олександра Сергійовича — майора

ЖУКОВА Євгена Олександровича (посмертно) — солдата

ІВАНЕНКА Олександра Романовича — старшого солдата

ІВАНЧЕНКА Андрія Григоровича — старшого сержанта

ІГНАТЕНКА Сергія Олександровича — старшого сержанта

ІЖИЦЬКОГО Івана Валерійовича — старшого лейтенанта

ІЩУКА Ігоря Олександровича — капітана

КАРПЕНКА Валерія Олеговича — старшого солдата

КАТКОВА Андрія Олександровича (посмертно) — майстер-сержанта

КІША Шандора Шандоровича (посмертно) — головного старшину

КЛЮЧНИКА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта

КОВАЛЬЧУКА Євгена Володимировича — старшого лейтенанта

КОМАНДІКА Андрія Петровича — капітана

КОНОВАЛОВА Костянтина Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

КОПУСА Олександра Олеговича (посмертно) — старшого солдата

КОТРУЦУ Олександра Юрійовича (посмертно) — солдата

КОЦЮРБУ Олексія Володимировича (посмертно) — сержанта

КРАВЧЕНКА Валерія Миколайовича (посмертно) — сержанта

КРАВЧЕНКА Олексія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

КРАВЧЕНКА Станіслава Володимировича — старшого солдата

КРИВЕЦЬКОГО Олександра Валерійовича — старшого солдата

КУДІНОВУ Лілію Сергіївну — лейтенанта

КУЗНЄЦОВА Сергія Миколайовича — старшого матроса

КУЛАЯ Олександра Дмитровича (посмертно) — старшину 2 статті

КУЛІНІЧА Олександра Михайловича — сержанта

КУТЕПОВА Юрія Андрійовича (посмертно) — старшого солдата

ЛАМПАДОВУ Ганну Василівну — старшого сержанта

ЛІСОВОГО Євгенія Олеговича (посмертно) — молодшого сержанта

ЛІХОНІНА Ігоря Миколайовича (посмертно) — майора

ЛЮБАРА Андрія Геннадійовича — молодшого сержанта

МАКАРЕНКА Андрія Вікторовича (посмертно) — старшого солдата

МАКАРЕНКА Володимира Михайловича — старшого солдата

МАКСИМЕНКА Віктора Вікторовича (посмертно) — молодшого сержанта

МАЛИША Романа Миколайовича (посмертно) — солдата

МАРИЧЕВА Дмитра Михайловича (посмертно) — старшого солдата

МАРЧЕНКА Юрія Миколайовича (посмертно) — старшого лейтенанта

МАР’ЯНОВА Олексія Леонідовича — солдата

МАЦАКА Олександра Володимировича (посмертно) — старшого солдата

МЕДОВИЧЕНКА Сергія Васильовича (посмертно) — старшого солдата

МЕЗИНКА Владислава Олександровича — солдата

МУХІНА Валерія Валерійовича — майстер-сержанта

НЕВДАЧИНА Альберта Валерійовича — солдата

НЕЧИТАЙЛА Олександра Юрійовича — старшого сержанта

НІКІШИНА Валентина Олександровича (посмертно) — старшого матроса

НІКОЛАЄВА Олександра Віталійовича (посмертно) — старшого лейтенанта

ОЛЄХА Дениса Григоровича — солдата

ОЛІЙНИКА Павла Вікторовича (посмертно) — молодшого сержанта

ОМЕЛЬЧЕНКА Данила Тихоновича (посмертно) — солдата

ОСМАКОВСЬКУ Марину Іванівну — солдата

ПАВЛЮКА Володимира Михайловича (посмертно) — майстер-старшину

ПЕРЕПІЛКУ Олександра Олексійовича (посмертно) — солдата

ПІВНЯ Сергія Олександровича — підполковника

ПЛЮЩЄВА Олександра Костянтиновича (посмертно) — майстер-старшину

ПОГОРЄЛОВА Андрія Романовича — старшого сержанта

ПОГОРЄЛОВА Сергія Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

ПОДАРЕВСЬКОГО Юрія Валерійовича — солдата

ПОПОВА Ярослава Андрійовича — лейтенанта

ПТАЩЕНКА Анатолія Володимировича (посмертно) — солдата

РАДЕЦЬКОГО Артема Валерійовича — молодшого сержанта

РУДЬКА Максима Максимовича — сержанта

РЯБКА Івана Івановича (посмертно) — солдата

РЯБКА Романа Володимировича (посмертно) — капітана 3 рангу

РЯЗАНОВА Юрія Павловича (посмертно) — старшого солдата

САВЧИШИНА Володимира Михайловича (посмертно) — головного старшину

САЙЧУКА Андрія Олександровича — головного сержанта

СЕЛЕЦЬКОГО Петра Петровича — старшого матроса

СЕМЯННІКОВА Ярослава Андрійовича (посмертно) — солдата

СЕРГІЄНКА Віталія Олександровича — солдата

СИДОРЕНКА Віталія Миколайовича — штаб-сержанта

СИДОРИШИНА Руслана Івановича — старшого сержанта

СІЛЬЧЕНКА Владислава Ігоровича — старшого солдата

СКУБАКА Максима Михайловича — старшого солдата

СОБОЛЄВА Ярослава Вікторовича — лейтенанта

ТАРАНЧЕНКА Руслана Олександровича (посмертно) — капітана 3 рангу

ТЕЛЬНОВА Романа Станіславовича — майстер-сержанта

ТИЩЕНКА Дмитра Олександровича — майора

ТУКМАЧОВА Івана Юрійовича — майстер-старшину

ТУРІНСЬКОГО Олександра Георгійовича — майора

УКРАЇНЦЯ Валентина Юрійовича (посмертно) — солдата

УСТИМЕНКА Олександра Миколайовича — сержанта

ЧЕЛИШЕВА Ігоря Вікторовича — сержанта

ЧЕРЕДНІЧЕНКА Анатолія Олександровича — старшого матроса

ЧЕРКАССЬКОГО Михайла Олександровича — головного сержанта

ЧЕРНЕНКА Сергія Миколайовича (посмертно) — майора

ШВЕДА Геннадія Леонідовича (посмертно) — прапорщика

ШЕВЧЕНКА Віталія Володимировича — старшого лейтенанта

ШЕВЧЕНКА Максима Романовича (посмертно) — лейтенанта

ШЕМШУКА Євгенія Ігоровича (посмертно) — солдата

ШЕХОВЦОВА Олександра Володимировича — молодшого сержанта

ШИНДЯПІНА Альберта Євгенійовича — старшого солдата

ШМЕЛЬОВА Кирила Євгеновича — майора

ШОЛЯКА Юрія Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта

ЮДІНА Дениса Руслановича — капітана

ЯКИМЕНКА Івана Івановича — старшого сержанта

ЯКОВЕНКА Бориса Анатолійовича — солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

БОНДАРЯ Віталія Олеговича — капітана

ДИМИТРОВА Вадима Володимировича — майора

КОЛІСНІЧЕНКА Сергія Олександровича — капітана

МОРОЗА Ігоря Вадимовича — старшого лейтенанта

МУХУ Сергія Анатолійовича — майора

НАГОРЯНСЬКОГО Віктора Васильовича — підполковника

СИЗОНЕНКА Анатолія Миколайовича — старшого лейтенанта

СПЕКТОРА Павла Вікторовича — старшого лейтенанта

ТАРАНА Сергія Анатолійовича — майора

ШПИЛЬОВОГО Олександра Олександровича — майора

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АТРАХОВА Андрія Анатолійовича — матроса

БАБАЄВА Олександр Юрійович — старшого сержанта

БЕЛІБОВА Олександра Юрійовича — сержанта

БЕРЕГОВОГО Дмитра Володимировича — старшого лейтенанта

ВЛАСЮКА Ігоря Сергійовича — старшину 2 статті

ГАЙКУ Артура Анатолійовича — підполковника

ГОРДІЄНКА Дмитра Георгійовича — старшого лейтенанта

ГУДІМОВА Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта

ДЕЙНЕКУ Миколу Миколайовича — старшого лейтенанта

ДЕМКА Олега Івановича — старшого солдата

ДОВГОШЕЄНКА Анатолія Ігоровича — старшого лейтенанта

ІГНАТЬЄВА Олександра Михайловича — майора

ІОВЕНКА Миколу Олександровича — штаб-старшину

КАЧУРУ Максима Олександровича — старшину 2 статті

КИРИЛОВСЬКОГО Владислава Віталійовича — матроса

КРАВЦОВУ Євгенію Євгеніївну — солдата

КУКІЛЯ Олександра Валерійовича — старшого лейтенанта

ЛАКОМОВА Руслана Дмитровича — старшого солдата

ЛИПКА Сергія Борисовича — майстер-сержанта

МАЗУРА Євгена Володимировича — старшого лейтенанта

МОГИЛУ Романа Миколайовича — капітана 3 рангу

МОРОЗА Миколу Сергійовича — старшину 2 статті

МУРИЧА Руслана Геннадійовича — старшого солдата

НАУМОВА Сергія Юрійовича — старшого сержанта

ОБРИМБУ Сергія Олександровича — лейтенанта

ОНИЩЕНКА Сергія Вікторовича — солдата

ПЕТРОЩУКА Віталія Володимировича — майора

ПИСТУНЕНКА Василя Тарасовича — старшого солдата

ПРОВОЗНЮКА Олега Олеговича — старшого матроса

ПУШКАРЬОВА Вячеслава Юрійовича — матроса

П’ЯТАКОВА Гліба Олеговича — старшого лейтенанта

РИГУ Віталія Олександровича — лейтенанта

РОМАНЕНКА Станіслава Юрійовича — майора

РОМАНОВА Сергія Васильовича - сержанта

САВЧЕНКА Василя Васильовича — старшого солдата

САЖЕВСЬКОГО Олександра Костянтиновича — старшого солдата

СИРОТЮКА Олександра Вікторовича — лейтенанта

СОЛДАТЕНКА Івана Анатолійовича — старшого лейтенанта

СУХОВЕРСЬКОГО Івана Степановича — молодшого сержанта

ТЕСЛЕНКА Віталія Валентиновича — старшого солдата

УМАНСЬКОГО Дмитра Володимировича — старшого сержанта

ФОМІНА Олександра Миколайовича — сержанта

ФОТІНА Валентина Олексійовича — сержанта

ЦАРЮКА Сергія Володимировича — солдата

ЧЕРНОЛІХА Максима Вікторовича — штаб-сержанта

ШВИДЕНКА Олександра Олександровича — старшого матроса

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

СІЛЬЧЕНКА Вячеслава Івановича — підполковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

АДІЯНОВУ Євгенію Олександрівну — матроса

БУБЛИКА Ростислава Ігоровича — головного старшину

ГРИЦАКА Іллю Станіславовича — лейтенанта

КУЗНЄЦОВУ Марину Олексіївну — матроса

МАЗУРІНА Ігоря Євгеновича — штаб-старшину

НОСАТЮКА Миколу Олеговича — старшого матроса

ПШЕНИЧНОГО Олександра Володимировича — лейтенанта

РУБАНУ Нелю Валентинівну — старшого матроса

СОРОКІНА Олександра Павловича — капітана

СОСНЕНКА Івана Олександровича — старшого матроса

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

АПОСТОЛОВУ Оксану Володимирівну — сержанта

БЄСЄДУ Тетяну Юріївну — молодшого сержанта

БОЙКО Юлію Іванівну — сержанта

НЕЛЮБУ Миколу Вікторовича — молодшого сержанта.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

14 березня 2022 року

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь