Ми будемо платити нашим військовослужбовцям, які тримають у руках зброю, по сто тисяч гривень на місяць: Президент

Дата: 27.02.2022 19:09

У черговому зверненні до українців Президент Володимир Зеленський зазначив, що військовим, які тримають у руках зброю, платитимуть по 100 тисяч гривень на місяць.

«Очевидно, що наші військові воюють не за гроші, а за сьогодні, за завтра. І дуже жорстко відповідають за те, що було вчора. Але ми маємо розуміти, що сьогодні це найважливіша робота – бути військовим, захищати країну. І тому я дуже хочу, щоб держава гідно платила за цю роботу.

Ми будемо платити нашим військовослужбовцям, які тримають у руках зброю, по сто тисяч гривень на місяць. Не для того, щоб нам сказали «дякую». А для того, щоб вони знали, що країна їм точно вдячна. І так буде доти, поки не закінчиться ця війна», - сказав Президент.

Він також висловив жаль з приводу знищення окупантом одного з найбільший та найпотужніших у світі літаків українського виробництва АН-225 «Мрія».

«І останнє. Вчора ми втратили, на жаль, нашу «Мрію». Але стару «Мрію». А нову ми зараз будуємо. Слава Україні!», - наголосив Володимир Зеленський.