Засідання Класифікаційного комітету райдержадміністрації

Дата: 18.02.2022 15:52

18 лютого 2022 року о 10.00 год. проведено Організаційне засідання Класифікаційного комітету, який утворений відповідно до наказу апарату райдержадміністрації від 25 січня 2022 року № 8-к «Про проведення класифікації посад державної служби». Голова Класифікаційного комітету Олег Стружанський ознайомив членів Класифікаційного комітету з Методикою проведення класифікації посад державної служби та Каталогом типових посад державної служби і критеріями віднесених до таких посад. Під час засідання обговорено організацію проведення класифікації посад державної служби Івано-Франківської районної державної адміністрації, зокрема, алгоритм і графік проведення засідань, уточнено роль Секретаря. Відповідно до затвердженого графіку заплановано провести чотири засідання та прокласифікувати 98 посад державної служби категорій «Б» та «В».