Нарада під керівництвом першого  заступника голови Івано-Франківської райдержадміністрації Дмитра Мариневича з питань інвентаризації лісів та земель на території Івано-Франківського району

Дата: 11.02.2022 11:54

На виконання п.5 рішення Ради національної безпеки та оборони України від 15.04.2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади» 11.02.2022 року відбулась нарада під керівництвом першого  заступника голови Івано-Франківської райдержадміністрації Дмитра Мариневича з питань інвентаризації лісів та земель на території Івано-Франківського району.

Фото без описуФото без опису

У нараді взяли участь фахівці лісового господарства, Держгеокадастру, відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, представники територіальних громад та екологічної сфери.

Обговорено проблемні питання щодо інвентаризації лісів на території району. Опрацьовано алгоритм дій щодо  інвентаризації самозаліснених земель.