УВАГА!!!

Дата: 19.01.2022 09:48

Фото без опису

З метою посилення контролю за виконанням протиепідемічних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами) посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

За даними Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ за останню добу в Івано-Франківському районі захворіло 772 особи, з них 74 дітей.

Важливо розуміти, що масова вакцинація - єдиний спосіб зменшити поширення коронавірусної хвороби. Таким чином ми зможемо захистити себе і своїх близьких від небезпечних наслідків інфекції.