Проведено навчання щодо дотримання правил пожежної безпеки

Дата: 05.01.2022 16:13

Фото без опису

На виконання доручення Прем’єр - міністра України від 30 грудня 2021 року № 60602/0/1-21 5 січня 2021 року під координацією Івано-Франківської районної державної адміністрації працівниками Івано-Франківського РУ ГУ ДСНС України в області проведено навчання щодо дотримання правил пожежної безпеки з керівниками лікувальних закладів Івано-Франківського району на базі фтизіопульмонологічного Центру міста Івано-Франківськ.

Доведено  оперативну обстановку в районі, кількість та причини пожеж, що виникли протягом минулого року,  основні причини виникнення пожеж. Керівників закладів охорони здоров’я ознайомлено з основними вимогами правил пожежної безпеки для закладів охорони здоров’я, вимоги до утримання шляхів евакуації, правила експлуатації електроприладів, вимоги забезпечення закладів системами пожежної автоматики та вимоги до утримання та експлуатації первинних засобів пожежогасіння, їх види та застосування.

Відпрацьовано практичні дії працівників лікувальних закладів, а саме: гасіння полум’я первинними засобами пожежогасіння.